Empresa

HISTÒRIA

La nostra empresa, de caràcter familiar, presta serveis administratius i d’assessorament des de l’any 1971. Dos generacions treballant de forma coordinada, permeten sumar valors tradicionals amb modernitat, aconseguint que any rere any vagin augmentant el número de clients que confien en nosaltres i en els nostres serveis.

QUI SOM

El nostre equip està format per professionals, integrats en diferents Col·legis Professionals de les seves respectives especialitats (Gestors, Economistes, Advocats, ICJC,…), que garanteixen el millor resultat per tots els nostres clients.

vicente-cebollero

Vicente Cebollero

· Llicenciat en Administració i Direcció d’Empreses
· Gestor Administratiu
· Consultoria Empresarial, Fiscal i Comptable
vicente@gcebollero.com

javier-cebollero

Javier Cebollero

· Llicenciat en Administració i Direcció d’Empreses
· Gestor Administratiu
· Consultoria Empresarial, Fiscal i Comptable
javier@gcebollero.com

dolors-arno

Dolors Arnó

· Consultoria Fiscal
· Gestió Administrativa
· Departament Comunitats de Propietaris
dolors@gcebollero.com

julia-arreza

Júlia Arreza

· Departament Assegurances
· Gestió Administrativa
· Departament Comunitats de Propietaris
julia@gcebollero.com

ramona-tomas

Ramona Tomàs

· Departament Laboral
· Gestió Administrativa
ramona@gcebollero.com

jose-miguel-zurita

José Miguel Zurita

· Llicenciat en Administració i Direcció d’Empreses
· Auditor de Comptes
· Departament d’Auditoria i Empresa
jzurita@audiponent.com

alejandro-gonzalez

Alejandro González

· Llicenciat en Administració i Direcció d’Empreses
· Departament d’Empreses (Fiscal, Mercantil i Comptable)
agonzalez@gcebollero.com

sandra-valles

Sandra Vallés

· Llicenciada en Administració i Direcció d’Empreses
· Departament d’Empreses (Fiscal, Mercantil i Comptable)
sandra@gcebollero.com

ingrid-adserias

Ingrid Adserias

· Llicenciada en Administració i Direcció d’Empreses
· Màster en Contabilidad, Auditoria y Control de Gestión
· Departament d’Auditoria i Empresa
iadserias@audiponent.com

esther-alonso

Esther Alonso

· Llicenciada en Administració i Direcció d’Empreses
· Departament d’Empreses (Fiscal, Mercantil i Comptable)
· Departament Comunitats de Propietaris
ealonso@gcebollero.com

mireia-vendrell

Mireia Vendrell

· Gestió Administrativa
· Departament Comunitats de Propietaris
mvendrell@gcebollero.com

sara-monreal

Sara Monreal

· Doble Grau de Dret i ADE
· Departament d’Auditoria i Empresa
smonreal@audiponent.com

silvia-cebollero

Silvia Cebollero

· Licenciada en Dret
· Gestora Administrativa
· Assessorament a Societats Mercantils i Pymes
scebollero@advocatslleida.org

gestoria cebollero equipo